Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Masque Après-Soleil Anti-Age Visage - Maseczka Anti-Age po Opalaniu do Twarzy - EISENBERG
 

EISENBERG

Masque Après-Soleil Anti-Age Visage
Maseczka Anti-Age po Opalaniu do Twarzy

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Maseczka Anti-Age po Opalaniu do Twarzy Formula Trio-Molecular® Źródło Kojącego Nawilżenia Pielęgnacja SOS na poparzenia słoneczne, intensywnie koi i przywraca nawilżenie, błyskawicznie łagodzi ...

Dowiedz się więcej
TO DO
75 ml
  • oferta specjalna
  • wyłączność
79,90zł 319,00zł
106,53zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Maseczka Anti-Age po Opalaniu do Twarzy
Formula Trio-Molecular®

Źródło Kojącego Nawilżenia

Pielęgnacja SOS na poparzenia słoneczne, intensywnie koi i przywraca nawilżenie, błyskawicznie łagodzi uczucie poparzenia i przywraca komfort skórze po całym dniu spędzonym na słońcu. Już po pierwszej aplikacji świeżej żelowej maseczki skóra jest wygładzona, miękka i toniczna dzięki Kwasowi Hialuronowemu oraz łagodzącemu i odbudowującemu działaniu Czerwonych Alg.

Wyjątkowa Formula Trio-Molecular® zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry i pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Przyspiesza opaleniznę, a jej połączenie w wyciągiem z Szarotki Alpejskiej z wysokim stężeniem Flawonoidów skutecznie zwalcza wolne rodniki.

Nie zawiera barwników

Po osuszeniu twarzy, szyi i dekoltu nałożyć grubszą warstwę maseczki, zaczynając od miejsc najbardziej delikatnych lub zaczerwienionych. Pozostawić na 5 do 20 minut. Następnie delikatnie rozmasować ku górze lub usunąć zwilżonym wacikiem, na koniec zaaplikować Pielęgnację Anti-Age po Opalaniu do Twarzy.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów