Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Sun Sport - Szybkoschnąca mgiełka do ciała - LANCASTER
 

LANCASTER

Sun Sport
Szybkoschnąca mgiełka do ciała

  • oferta specjalna

Formuła dostosowana do osób uprawiających sport i aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu, dla mężczyzn i kobiet. Dzięki zawartości polimerów i silikonów, które pozwalają na prawidłowe ...

Dowiedz się więcej
TO DO
SPF30 - 125 ml
  • oferta specjalna
82,90zł 119,00zł
66,32zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
dlaczego
to kochamy?
Mgiełka przeciwsłoneczna łatwa w aplikacji i ultra odporna, idealna dla osób, które latem są w ciągłym ruchu.

Formuła dostosowana do osób uprawiających sport i aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu, dla mężczyzn i kobiet.

Dzięki zawartości polimerów i silikonów, które pozwalają na prawidłowe oddychanie skóry, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Produkty odporne są nie tylko na wodę, ale również na pot. Unikalna technologia sprawia, że produkty można stosować nawet na mokrą skórę. Po rozsmarowaniu produkty nie pozostawiają żadnych śladów. 
Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów