Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Sublime Tan - Pielęgnacja do Opalania Ciała SPF 30 Wysoka Ochrona - EISENBERG
 

EISENBERG

Sublime Tan
Pielęgnacja do Opalania Ciała SPF 30 Wysoka Ochrona

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Ciała SPF 30 Formula Trio-Molecular® Wysoka ochrona Skóra jasna/wrażliwa i/lub intensywna ekspozycja Błyskawicznie wchłaniająca się kremowa emulsja z Wysoką ...

Dowiedz się więcej
TO DO
150 ml
  • oferta specjalna
  • wyłączność
128,90zł 369,00zł
85,93zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Ciała SPF 30
Formula Trio-Molecular®

Wysoka ochrona Skóra jasna/wrażliwa i/lub intensywna ekspozycja

Błyskawicznie wchłaniająca się kremowa emulsja z Wysoką Ochroną, nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójnym działaniem ochronnym przed promieniami UVA/UVB.

Wyjątkowa Formula Trio-Molecular® przyspiesza opaleniznę i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę.

Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry wrażliwej. Intensywnie nawilża i poprawia elastyczność skóry dzięki Kwasowi Hialuronowemu połączonemu z Wyciągiem z Szarotki Alpejskiej, którego wysokie stężenie Flawonoidów skutecznie opóźnia przedwczesne starzenie się skóry. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i łagodzących, odświeża i zapobiega pojawieniu się rumienia słonecznego.

Nie zawiera barwników

Obficie nasmarować ciało. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

Zobacz opinie klientów