Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Soin Solaire Anti-Age Corps SPF 15 - Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Ciała - EISENBERG
 

EISENBERG

Soin Solaire Anti-Age Corps SPF 15
Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Ciała

  • sale
  • wyłączność

Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Ciała SPF 15 Formula Trio-Molecular® Średnia ochrona Skóra śniada lub już opalona i/lub normalna bądź słaba ekspozycja Lekka, błyskawicznie wchłaniająca się ...

Dowiedz się więcej
TO DO
150 ml
  • sale
  • wyłączność
97,90zł 279,00zł
65,27zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Ciała SPF 15
Formula Trio-Molecular®

Średnia ochrona Skóra śniada lub już opalona i/lub normalna bądź słaba ekspozycja

Lekka, błyskawicznie wchłaniająca się emulsja z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójnym działaniem ochronnym przed promieniami UVA/UVB.

Wyjątkowa Formula Trio-Molecular® przyspiesza opaleniznę i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę.

Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry, która łatwo się opala. Intensywnie nawilża i poprawia elastyczność skóry dzięki Kwasowi Hialuronowemu połączonemu z Wyciągiem z Szarotki Alpejskiej, którego wysokie stężenie Flawonoidów skutecznie zwalcza wolne rodniki. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i łagodzących, odświeża i zapobiega pojawieniu się rumienia słonecznego.

Nie zawiera barwników

Obficie nasmarować ciało. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

Zobacz opinie klientów