Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
ST - Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Twarzy SPF 50+ Bardzo Wysoka Ochrona - EISENBERG
 

EISENBERG

ST
Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Twarzy SPF 50+ Bardzo Wysoka Ochrona

  • wyłączność

Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Twarzy SPF 50+ UVB/UVA Formula Trio-Molecular® Bardzo wysoka ochrona Skóra bardzo jasna/bardzo wrażliwa i/lub intensywna ekspozycja Delikatny, błyskawicznie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
75 ml
  • wyłączność
121,90zł
162,53zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Pielęgnacja do Opalania Anti-Age do Twarzy SPF 50+ UVB/UVA
Formula Trio-Molecular®

Bardzo wysoka ochrona Skóra bardzo jasna/bardzo wrażliwa i/lub intensywna ekspozycja

Delikatny, błyskawicznie wchłaniający się krem z Bardzo Wysoką Ochroną, nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójnym działaniem ochronnym przed promieniami UVA/UVB.

Wyjątkowa Formula Trio-Molecular® przyspiesza opaleniznę i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę.

Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry bardzo wrażliwej i przy intensywnej ekspozycji na słońce. Intensywnie nawilża i regeneruje, opóźnia proces starzenia się skóry dzięki wysokiemu stężeniu Flawonoidów wyciągu z Szarotki Alpejskiej i działaniu neutralizującemu wolne rodniki Witaminy E. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i zmiękczających, zapobiega pojawieniu się rumienia słonecznego.

Nie zawiera barwników

Obficie nasmarować twarz, szyję i dekolt. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów