Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
High Potency Night-A-Mins™ Skin Refining Oil - Olejek do twarzy - ORIGINS
 

ORIGINS

High Potency Night-A-Mins™ Skin Refining Oil
Olejek do twarzy

  • sale
  • wyłączność

Regenerujący olejek do pielęgnacji skóry, który z dnia na dzień nadaje skórze miękkość, gładkość i promienny, zdrowy wygląd. Nadaje skórze promienny, zdrowy wygląd poprzez delikatne usunięcie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
30 ml
  • sale
  • wyłączność
84,90zł 169,00zł
283,00zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
Regenerujący olejek do pielęgnacji skóry, który z dnia na dzień nadaje skórze miękkość, gładkość i promienny, zdrowy wygląd.

Nadaje skórze promienny, zdrowy wygląd poprzez delikatne usunięcie suchych, martwych komórek za pomocą kwasu salicylowego. Natychmiastowo przywraca skórze miękkość i ją regeneruje, zwiększając jej barierę zapobiegającą utracie wilgoci dzięki zastosowaniu szałwii muszkatołowej, granatu i żurawiny. Odżywia skórę za pomocą bogatych w antyoksydanty witamin C i E. Przynosi uczucie ukojenia dzięki sprawdzonej, relaksującej kompozycji olejków eterycznych z: neroli, waleriany, pomarańczy i wanilii, która pomaga się odstresować, zapewniając spokojny i zdrowy sen.

Zobacz opinie klientów