Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Krem nawilżający dzienno-nocny. - SHISEIDO
 

SHISEIDO

Krem nawilżający dzienno-nocny.

Wielofunkcyjny krem nawilżający, który w widoczny sposób poprawia wygląd i kondycję skóry. Intensywnie nawilża, niweluje suchość i szorstkość skóry, zmniejsza widoczność porów oraz redukuje ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
210,00zł
420,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • SKŁAD
Wielofunkcyjny krem nawilżający, który w widoczny sposób poprawia wygląd i kondycję skóry. Intensywnie nawilża, niweluje suchość i szorstkość skóry, zmniejsza widoczność porów oraz redukuje niedoskonałości. Zapewnia całodzienne nawilżenie oraz gładką, wolną od problemów i niedoskonałości skórę. Refining Moisturizer Enriched o konsystencji kremu zapewnia głęboki poziom nawilżenia bez uczucia lepkości na skórze.

Stosować po uprzednim oczyszczeniu i/lub stonizowaniu skóry. Odpowiednią ilość formuły wmasować równomiernie w skórę.

Próbujesz dostosować styl życia do potrzeb Twojej skóry? Wybierz pielęgnację, kyóra dostosuje się do Twojego stylu życia.

Stwórz swój rytuał piękna

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów