Out of Trouble - Masque de Survie pour Peaux à Problèmes - ORIGINS
 

ORIGINS

Out of Trouble
Masque de Survie pour Peaux à Problèmes

  • wyłączność

Kiedy skóra jest zbyt tłusta lub kiedy pojawiają się problemy z trądzikiem, najlepszym rozwiązaniem na takie kłopoty jest seria Out Of Trouble Origins. Rewelacyjnie absorbujący tlenek cynku i siarka ...

Dowiedz się więcej
TO DO
100 ml
  • wyłączność
99,00zł
99,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Kiedy skóra jest zbyt tłusta lub kiedy pojawiają się problemy z trądzikiem, najlepszym rozwiązaniem na takie kłopoty jest seria Out Of Trouble Origins.
Rewelacyjnie absorbujący tlenek cynku i siarka plus łagodząca kamfora szybko pomagają skórze usunąć nadmiar sebum i pozbyć się błyszczenia, złuszczyć obumarłe komórki naskórka i oczyścić skórę z powodujących problemy zanieczyszczeń.
Wszystkie te składniki razem pomagają skórze uniknąć problematycznych sytuacji, wygładzić chropowatą strukturę skóry i zapobiegają potencjalnemu pojawieniu się trądziku w przyszłości.

Nakładaj na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Omijaj okolice oczu. Pozostaw na 10 minut. Nadmiar usuń zwilżoną gąbką.

Water, Cetyl Esters, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Peg,100 Stearate, Camphor, Ceteareth,20, Salicylic Acid, Colloidal Sulfur, Butylene Glycol, Bentonite, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol.

Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów