Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Pumpkin Enzyme Mask - Enzymatyczna maseczka na bazie dyni - Peter Thomas Roth
 

Peter Thomas Roth

Pumpkin Enzyme Mask
Enzymatyczna maseczka na bazie dyni

  • wyłączność

Maseczka z enzymami z dyni. Intensywnie regenerująca maseczka trzy w jednym: enzymy z dyni złuszczają, kwas AHA ściera, a tlenek aluminium wygładza; maseczka rewitalizuje skórę, pozostawia ją ...

Dowiedz się więcej
TO DO
150 ml
  • wyłączność
58,90zł 199,00zł
39,27zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Środki ostrożności
Maseczka z enzymami z dyni. Intensywnie regenerująca maseczka trzy w jednym: enzymy z dyni złuszczają, kwas AHA ściera, a tlenek aluminium wygładza; maseczka rewitalizuje skórę, pozostawia ją gładszą, promienną i odmłodzoną.

Jak używać?
Stosować jeden do dwóch razy w tygodniu.

Aplikuj cienką warstwę na czystą skórę. Wilgotnymi opuszkami palców masuj delikatnie okrągłymi ruchami, aby wygładzić skórę mikropolerującym proszkiem tlenku aluminium. Zależnie od wrażliwości skóry, pozostaw na 3 do 7 minut, aby działanie kwasów AHA i enzymów przyniosło efekt. Dokładnie spłucz.

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów