Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Dr. Jart+ - Dermaclear Trans-Foam Clay Pink - DR.JART+
 

DR.JART+

Dr. Jart+
Dermaclear Trans-Foam Clay Pink

  • wyłączność

Zmywalna maseczka z glinki o potrójnym działaniu, która w kontakcie z wodą zmienia się w piankę oczyszczającą pory i złuszczającą skórę, zapewniając jej głębokie nawilżenie. Innowacyjną i ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
  • wyłączność
39,00zł
78,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • SKŁAD
Zmywalna maseczka z glinki o potrójnym działaniu, która w kontakcie z wodą zmienia się w piankę oczyszczającą pory i złuszczającą skórę, zapewniając jej głębokie nawilżenie.

Innowacyjną i wielofunkcyjną, różową nawilżającą glinkę Trans-Foam nakłada się na skórę tak jak maseczkę z glinki, jednak w trakcie aplikacji zmienia się ona w delikatną piankę oczyszczającą, która usuwa makijaż, nadmiar sebum i toksyny. Po kontakcie z wodą bogata w minerały, różowa francuska glinka przekształca się w piankę, która rozświetla i napina skórę i usuwa martwe komórki naskórka, sprawiając, że skóra odzyskuje świeży i zdrowy wygląd. Drobne cząsteczki naturalnej glinki wzbogaconej nasyconą wodorem wodą mineralną i innymi naturalnymi składnikami (w tym kwiatem lotosu) głęboko oczyszczają pory skóry i delikatnie ją złuszczają. Produkt jest odpowiedni do wszystkich typów skóry – wysuszona w naturalny sposób glinka zapewnia przesuszonej skórze intensywne nawilżanie i oczyszczanie.

– Rozprowadzić obficie na skórze twarzy i pozostawić do wyschnięcia (na trzy do pięciu minut).
- Zwilżyć ciepłą wodą i wmasowywać okrężnymi ruchami w skórę twarzy, aż do momentu, gdy wysuszona maseczka z glinki przekształci się w oczyszczającą piankę.
- Spłukać dokładnie ciepłą wodą i usunąć wszelkie pozostałości produktu.
- Produkt może być stosowany do usuwania podstawowego makijażu.
- Stosować codziennie lub w zależności od potrzeb.

– Francuska glinka (kaolin, montmorillonit): Oczyszcza pory i złuszcza.
- Woda mineralna nasycona wodorem: Oczyszcza.
-Sepicalm VG (wyciąg z kwiatu Nymphaea Alba): Tonizuje.
- Kwiat lotosu (wyciąg z kwiatu Nelumbo Nucifera): Nawilża.

Zobacz opinie klientów