Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Purefect Skin Lotion - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Purefect Skin Lotion

  • sale

Idealnie czysta i gładka skóra bez niedoskonałości? To możliwe, dzięki Biotherm. Innowacyjny tonik Pure.fect Skin Lotion stworzony specjalnie dla Twojej cery. Pure.fect Skin Lotion to tonik do ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
  • sale
69,90zł 109,00zł
34,95zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
Idealnie czysta i gładka skóra bez niedoskonałości? To możliwe, dzięki Biotherm. Innowacyjny tonik Pure.fect Skin Lotion stworzony specjalnie dla Twojej cery.

Pure.fect Skin Lotion to tonik do twarzy, który działa na dwa różne sposoby, by jednocześnie mikro-złuszczać naskórek oraz dokładnie oczyszczać cerę. Aktywny kompleks składników Skin Lotion wnika w głąb cery podczas codziennej pielęgnacji, aby pozostawiać ją czystą, gładszą i wyraźnie odświeżoną. Specjalnie dla cery ze skłonnością do przetłuszczania i niedoskonałości.

Jak używać ?
Tonik aplikuj podczas codziennej pielęgnacji na oczyszczoną skórę twarzy i szyi przy użyciu wacika.Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów