Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
HYDRA LIFE - Life Micellar Water - No Rinse Cleanser - DIOR
 

DIOR

HYDRA LIFE
Life Micellar Water - No Rinse Cleanser

Woda micelarna do demakijażu z linii Hydra LIFE to produkt nowej generacji, który skutecznie oczyszcza skórę. Wyjątkowo łagodna formuła o subtelnym zapachu sprawia, że po aplikacji cera jest ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
159,00zł
79,50zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • WIĘCEJ INFORMACJI
  • SKŁAD
Woda micelarna do demakijażu z linii Hydra LIFE to produkt nowej generacji, który skutecznie oczyszcza skórę.
Wyjątkowo łagodna formuła o subtelnym zapachu sprawia, że po aplikacji cera jest perfekcyjnie czysta i odświeżona.
Produkt jest wzbogacony o naturalny wyciąg z jeżówki o właściwościach antyoksydacyjnych oraz potężne micele, które zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia i skutecznie usuwają makijaż cery i oczu.
Jeden gest wystarczy aby makijaż był natychmiast i dokładnie usunięty, a cera pozostała idealnie czysta i gładka.
Skóra oddycha, odzyskuje naturalny, świeży blask i równowagę.

- Skóra jest perfekcyjnie czysta +100%(1)
- Skóra jest odświeżona +98%(1)
- Skóra jest gładka +100%(1)

(1) Samoocena przez punktowanie; grupa 43 kobiet; 4 tygodnie testów.


HYDRA LIFE

Marka Dior pragnąc zachować równowagę środowiska, dąży do wyeliminowania parabenów ze wszystkich swoich produktów, a także zmniejszenia do minimum zawartości silikonu. W nowej linii Hydra LIFE zastosowano nowe, ekologiczne opakowania, z których zostały usunięte wszelkie zbędne elementy takie jak ulotki, wkładki z falistej tektury czy celofan. Dodatkowo obniżono wagę wykorzystywanego w opakowaniach szkła, a do zadruku zastosowano farby drukarskie naturalnego pochodzenia. Dzięki tym zabiegom oddziaływanie na środowisko podczas produkcji zostało zmniejszone o 30%.
- Naturalny wyciąg z jeżówki wygładza cerę i ma działania antyoksydacyjne
- Saponiny, naturalnie występujące w przyrodzie cząsteczki, odpowiedzialne są za oczyszczające właściwości Hydra LIFE Micellar Water ponieważ powodują przekształcenie się konsystencji produktu z toniku w delikatną pianę.

Natura jest źródłem składników aktywnych, które odgrywają zasadniczą rolę dla urody i zdrowia skóry. W oparciu o naturalny skład i odpowiednio dobrane stężenie linia Hydra LIFE zapewnia kompleksowe i trwałe nawilżenie skóry, nie naruszając jej naturalnej równowagi.

Po raz pierwszy naukowcy z Instytutu Dior zastosowali holistyczne podejście do skóry jako narządu oraz uwzględnili fizjologiczną florę zewnętrznej warstwy skóry, która warunkuje jej naturalną urodę. To rewolucyjne podejście nosi nazwę metagenomiki.

Zobacz opinie klientów