Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Biocils - Anti-Chute - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Biocils
Anti-Chute

Każdy zabieg demakijażu wystawia Twoje rzęsy na ciężką próbę. Dlatego Biotherm wprowadza innowacyjny Biocils anti-chute - pierwszy płyn do demakijażu, który jednocześnie pielęgnuje Twoje rzęsy! ...

Dowiedz się więcej
TO DO
100 ml
105,00zł
105,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • REZULTATY TESTÓW
  • SKŁAD
Każdy zabieg demakijażu wystawia Twoje rzęsy na ciężką próbę. Dlatego Biotherm wprowadza innowacyjny Biocils anti-chute - pierwszy płyn do demakijażu, który jednocześnie pielęgnuje Twoje rzęsy!

Biocils anti-chute to pierwszy płyn do demakijażu z formułą inspirowaną wynikami badań naukowych skupionych na problemie wypadających rzęs. Kompleks zawiera 3 aktywne składniki - madekasozyd, L-Arganinę i kwas cytrynowy, które działają wspólnie, by podczas usuwania makijażu jednocześnie upiększać Twoje rzęsy, wzmacniać ich strukturę oraz ograniczać proces ich wypadania. Efekt? Rzęsy stają się mocniejsze, mniej podatne na wypadanie i bardziej odporne na działanie kosmetyków do makijażu!
Tydzień po tygodniu, rzęsy są piękniejsze, lepszej jakości, grubsze i bardziej gęste.
Madecassocide
L-Arginina
Kwas cytrynowy

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów