Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
ck2 - Zestaw Woda Toaletowa - CALVIN KLEIN
 

CALVIN KLEIN

ck2
Zestaw Woda Toaletowa

  • sale
  • oferta specjalna

ck2 to zapach o dwóch obliczach, który łączy miejski styl z naturą i świeżością. Otwiera go zaskakujący aromat pikantnego wasabi, pogłębiony magnetyczną, kremową i ciepłą nutą. Uderzająco świeża nuta ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA :

- 1 Woda Toaletowa 50 ml
- 1 Balsam do ciała 100 ml
- 1 Żel pod prysznic 100 ml

TO DO
Zestaw 50 ml
  • sale
  • oferta specjalna
145,90zł 239,00zł
145,90zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
ck2 to zapach o dwóch obliczach, który łączy miejski styl z naturą i świeżością. Otwiera go zaskakujący aromat pikantnego wasabi, pogłębiony magnetyczną, kremową i ciepłą nutą.

Uderzająco świeża nuta głowy, przywołuje uczucie prądu przechodzącego przez ciało kiedy spotykamy drugą osobę. Uzupełnia ją ogrzewający słoneczny akord oraz wrażenie jakie dają kamienie w czasie gorącego dnia.
Energia płynąca z kwiatowych nut pulsuje w sercu zapachu, przynosząc pełnię zmysłowości. Wraz z nią pojawia się zapach rozgrzanego chodnika – mineralny aromat generujący elektryczną świeżość.
Na koniec pojawia się jaśmin wzmocniony zapachem wetiwerii zmieszany z kremową korzenną nutą drzewa sandałowego oraz zmysłowego piżma.
Razem snują magnetycznie ciepłą opowieść. Złożone a jednocześnie naturalne, dwa światy zapachu łączą się by stworzyć żywiołową, intymną i pełną kontrastów relację.
Nuta głowy: Wasabi, mandarynka, absolut z liści fiołka
Nuta serca: Mokry kostka brukowa, konkret z irysa, absolut różany
Nuta bazy: Wetiwer, kadzidło, drzewo sandałowe

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów