Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Zestaw Mon Guerlain - Woda Perfumowana  - GUERLAIN
 

GUERLAIN

Zestaw Mon Guerlain
Woda Perfumowana

  • sale
  • edycja limitowana

Z okazji gwiazdki, Dom Guerlain dał wolną rękę tatuażystom graffiti, Alexowi i Marine, aby stworzyli wyjątkowe etui. Ich pomysł jest współczesną interpretacją emblematycznego znaku Domu Guerlain ze ...

Dowiedz się więcej

- Wodę Perfumowaną 50 ml
- Maskara Cils d'Enfer Black

TO DO
50 ml
  • sale
  • edycja limitowana
284,90zł 439,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
Z okazji gwiazdki, Dom Guerlain dał wolną rękę tatuażystom graffiti , Alexowi i Marine, aby stworzyli wyjątkowe etui. Ich pomysł jest współczesną interpretacją emblematycznego znaku Domu Guerlain ze złotym połyskiem.

Mon Guerlain, jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości: silnej, wolnej i zmysłowej, zainspirowanej osobowością Angeliny Jolie.
Świeżo-orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki: lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały (Album) z Australii i wanilię tahitańską (Tahitensis) z Papui Nowej Gwinei.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów