Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Signorina Eleganza - Zestaw Woda perfumowana - SALVATORE FERRAGAMO
 

SALVATORE FERRAGAMO

Signorina Eleganza
Zestaw Woda perfumowana

  • sale
  • wyłączność

Elegancja jest obecna we wszystkich kreacjach Salvatore Ferragamo. Ten florencki dom mody od zawsze hołubił ideę kobiecości w pełni wyrafinowanej, nowoczesnej i stylowo nieskazitelnej. Inspiracją ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Woda perfumowana 50 ml
- 1 Balsam do ciała 50 ml OFEROWANY

TO DO
Zestaw 50 ml
  • sale
  • wyłączność
229,90zł 385,00zł
459,80zł / 100ml
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Elegancja jest obecna we wszystkich kreacjach Salvatore Ferragamo. Ten florencki dom mody od zawsze hołubił ideę kobiecości w pełni wyrafinowanej, nowoczesnej i stylowo nieskazitelnej.

Inspiracją zapachu jest kobieta, która zachwyca i uwodzi taka, jaką jest; dla której moda jest środkiem do wyrażenia doskonałego gustu i wyjątkowej kobiecości.

SignorinaEleganza - bogata i aksamitna kreacja zapachowa, celebrująca najbardziej wyrafinowaną i najwdzięczniej czarującą stronę kobiecości. Świetlistość i serdeczność Signoriny, glamour i elegancja Ferragamo.

Wcielenie włoskiej elegancji dzięki nieco impertynenckim nutom grapefruita i gruszki, a także świetlistemu kwiatu osmantusa, na bogatej białej skórze, ze szczyptą ekstrawagancji w postaci uzależniającego pudru migdałowego i wyrafinowanym akordom paczuli.

Perfekcyjna woda perfumowana dla wyrafinowanej młodej kobiety.
Nuta głowy: grapefruit, gruszka
Nuta serca: kwiat osmantusa, puder migdałowy
Nuta głębi: akord białej skóry, paczula

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów