Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
DKNY Nectar Love - Zestaw Woda Perfumowana - DKNY
 

DKNY

DKNY Nectar Love
Zestaw Woda Perfumowana

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

Kuszące, odurzające, uzależniające... Oto cały Nectar Love - najnowszy zapach od DKNY - kwintesencja jakże znaczącego momentu w życiu każdego z nas, w którym spojrzenia krzyżują się, a świat drży... ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Woda Perfumowana 30 ml
- 1 Żel pod prysznic 100 ml OFEROWANY

TO DO
Zestaw 30 ml
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
129,90zł 195,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Kuszące, odurzające, uzależniające... Oto cały Nectar Love - najnowszy zapach od DKNY - kwintesencja jakże znaczącego momentu w życiu każdego z nas, w którym spojrzenia krzyżują się, a świat drży...

Nectar Love ucieleśnia rządzące naturą prawo wzajemnego przyciągania, przywodząc na myśl woń rozkwitającego kwiatu...

Zasmakuj w soczystej kwiatowo-owocowej kompozycji emanującej zauroczeniem. W sercu Nectar Love znajduje się ekstrakt naturalnego przyciągania.

To wyjątkowe połączenie składników nadaje niepowtarzalną woń podstawie kompozycji i pozwoli Ci zachwycić się uwodzicielskim ciepłem i luksusem miodu i neroli.

Zobacz opinie klientów