Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
DKNY Be Tempted - Zestaw Woda Perfumowana - DKNY
 

DKNY

DKNY Be Tempted
Zestaw Woda Perfumowana

  • sale
  • edycja limitowana

DKNY Be Tempted to orientalny zapach z rodziny gourmand, który został zanurzony w soczystych owocach, tworząc mieszankę pobudzającą zmysły. Wyczuwalne nuty czarnej porzeczki przeplatają się z ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Woda Perfumwana 30 ml
- 1 Balsam do ciała 100 ml OFEROWANY

TO DO
Zestaw 30 ml
  • sale
  • edycja limitowana
129,90zł 195,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
DKNY Be Tempted to orientalny zapach z rodziny gourmand, który został zanurzony w soczystych owocach, tworząc mieszankę pobudzającą zmysły.

Wyczuwalne nuty czarnej porzeczki przeplatają się z wyrazistą lukrecją, a cytryna i jabłko winesap, dają poczucie lekkości i odświeżenia.

Sercem zapachu jest luksusowy różany olejek eteryczny, który łączy się z charakterystycznym powiewem fiołków oraz bogatym, zmysłowym kwiatem pomarańczy.

Egzotyczny olejek z indonezyjskiej paczuli przeplata się z kremową wanilią i mirrą, przyprawiając o szybsze bicie serca.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów