Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Boss The Scent For Her - Zestaw Woda Perfumowana - HUGO BOSS
 

HUGO BOSS

Boss The Scent For Her
Zestaw Woda Perfumowana

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej - nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums. Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Woda Perfumowana Atomizer 50 ml
- 1 Mleczko do ciała 50 ml OFEROWANY
- 1 Woda Perfumowana Roll-on 7,4 ml OFEROWANY

TO DO
Zestaw 50 ml
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
192,90zł 349,00zł
385,80zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej - nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums.

Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent, stworzonym po to, by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce, które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem.

Emanując wyrafinowaną elegancją, ciepłem i uwodzicielskim charakterem, Boss The Scent dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia - od zauroczenia i uwodzenia, po uzależnienie.Nuty glowy: Kwiat frezji, akordy miodowo brzoskwiniowe
Nuty serca: Kwiat Osmathusa
Nuty bazy: Prażone ziarna kakao

Zobacz opinie klientów