Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Amo Ferragamo - Zestaw Woda Perfumowana - SALVATORE FERRAGAMO
 

SALVATORE FERRAGAMO

Amo Ferragamo
Zestaw Woda Perfumowana

  • edycja limitowana

Nowy zapach od Salvatore Ferragamo to esencja współczesnej kobiecości. "Amo" - po włosku " kocham" - to deklaracja stanowczej, wolnej duchem młodej kobiety, która wykorzystuje każdą szansę, jaką ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA:

1 Wodę perfumowaną 50 ml 1 Perfumowany balsam do ciała 100 ml

TO DO
Zestaw 50 ml
  • edycja limitowana
389,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
  • NUTY ZAPACHOWE
Nowy zapach od Salvatore Ferragamo to esencja współczesnej kobiecości. "Amo" - po włosku " kocham" - to deklaracja stanowczej, wolnej duchem młodej kobiety, która wykorzystuje każdą szansę, jaką niesie życie; która działa i uwodzi instynktownie. I mówi głośno: Amo Ferragamo!

Amo Ferragamo to zapach na wskroś nowoczesny, śmiały, glamour. Otwierają go nuty włoskiego Campari, czarnej porzeczki i rozmarynu. W kobiecej i jasnej nucie serca główną rolę gra jaśmin sambac, rozświetlony absolutem herbaty Mate i aromatem rabarbaru. Kompozycję wieńczy delikatna, drzewna słodycz absolutu białej wanilii z Tahiti, ambroxu i sandałowca, podkreślając unikalną zmysłowość Amo Ferragamo.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Nuta głowy: campari, czarna porzeczka, rozmaryn.
Nuta serca: jaśmin Sambac, absolut herbaty Mate, rabarbar.
Nuta głębi: absolut wanilii z Tahiti, ambrox, sandałowiec.

Zobacz opinie klientów