Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Trussardi Uomo - Woda Toaletowa - TRUSSARDI
 

TRUSSARDI

Trussardi Uomo
Woda Toaletowa

Zapach Trussardi Uomo wyraża wyszukaną elegancję. Mocne nuty przewodnie to mieszanka włoskiej cytryny i bergamotki połączone z galbanum prowadzące do serca z fiołka i geranium. Szałwia dodaje ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Atomizer 30 ml
  • oferta specjalna
209,00zł
696,67zł / 100ml
Zapas wyczerpany
TO DO
Atomizer 50 ml
305,00zł
610,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
Atomizer 100 ml
409,00zł
409,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Zapach Trussardi Uomo wyraża wyszukaną elegancję. Mocne nuty przewodnie to mieszanka włoskiej cytryny i bergamotki połączone z galbanum prowadzące do serca z fiołka i geranium.
Szałwia dodaje odrobiny wyrafinowania wzmocnionej luksusową skórą i uderzającym do głowy patchoulą. Te rewelacyjne akordy dodają zapachowi osobowości i ciepła.

Surowce najwyższej jakości (naturalne składniki Orpur®) tworzą uczucie komfortu. Zapach ten jest tak niezwykły jak Trussardi.
Męski, nowoczesny przeznaczony do noszenia w wielkim stylu, Trussardi Uomo jest kwintesencją uprzejmej męskości

Wyrafinowany projekt butelki odzwierciedla niedocenioną elegancję i wyszukany powab Trussardi.Butelka jest czarna: intensywny, męski kolor. Pociągłe linie przywołują na myśl butelki damskich perfum. Delikatna złota obwódka łączy się ze złotą nakrętką z wygrawerowanym emblematem Trussardi.
Świeża włoska elegancja:
- Włoska cytryna
- Bergamota
- Galban
- Gałka muszkatołowa

Wyrafinowana męskość:
- Szałwia
- Geranium
- Fiołek

Siła i zmysłowość:
- Paczuli
- Akordy mchu
- Akordy skóry

Zobacz opinie klientów