Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Bottega Veneta Pour Homme - Woda Perfumowana - BOTTEGA VENETA
 

BOTTEGA VENETA

Bottega Veneta Pour Homme
Woda Perfumowana

  • wyłączność

Kompozycja Pour Homme Eau de Parfum Bottega Veneta jest w istocie wyrazistszą interpretacją Eau de Toilette. Jeszcze raz trafiamy w Dolomity, gdzie główny bohater historii spędza godziny, maszerując ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Atomizer 50 ml
  • wyłączność
369,00zł
738,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
Atomizer 90 ml
  • wyłączność
479,00zł
532,22zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
  • NUTY ZAPACHOWE
Kompozycja Pour Homme Eau de Parfum Bottega Veneta jest w istocie wyrazistszą interpretacją Eau de Toilette. Jeszcze raz trafiamy w Dolomity, gdzie główny bohater historii spędza godziny, maszerując pieszo w prawdziwie surowych górach. Kiedy wraca do zacisza swego domu, kładzie się na tradycyjnych skórzanych poduszkach.

Ich wyraźny aromat łączy się ze świeżością woni liści cedrowych. Zapach wręcz przylega do jego skóry. Fala tych zmysłowych nut tworzy wyrafinowaną intensywność. I tak oto znana już kompozycja ewoluuje w bogatszą wersję, dającą długotrwałe doznania.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Nuta głowy: drzewo cedrowe i kardamon
Nuta serca: Esencja z papryczek pimento pochodzących z Jamajki oraz Absolut z kanadyjskiej jodły balsamicznej
Nuta bazy: uzależniająca fasola Tonka

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów