Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Daisy 10th Anniversary - Woda Toaletowa - MARC JACOBS
 

MARC JACOBS

Daisy 10th Anniversary
Woda Toaletowa

Dziś, aby celebrować dziesięciolecie powstania uwielbianego zapachu i jego legendarnego designu, marka przedstawia Daisy Marc Jacobs we flakonie bogato zdobionym błyszczącymi kryształkami, który ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Atomizer 50 ml
309,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
Atomizer 100 ml
405,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Dziś, aby celebrować dziesięciolecie powstania uwielbianego zapachu i jego legendarnego designu, marka przedstawia Daisy Marc Jacobs we flakonie bogato zdobionym błyszczącymi kryształkami, który składa hołd dziewczynie Daisy - młodzieńczej, eleganckiej, żyjącej pełnią życia.

Jubileuszowa edycja limitowana zawiera ten sam uwielbiany zapach, co oryginalna kompozycja Daisy. Klasyczny i czysty, uroczo prosty - przenosi osobę, która go używa w optymistyczną, piękną i nieskazitelną rzeczywistość.
Nuta głowy nasycona jest soczystymi dzikimi jagodami i łagodną wonią białych fiołków. Pozostawia na skórze nieodparcie świeży i promienny zapach.

W sercu kompozycji każdą jej nutę otula aksamitny jaśmin, podkreślając dźwięczność kwiatowych aromatów.
Rozmarzona nuta głębi zawiera drewno sandałowe, które nadaje zapachowi aurę ciepła i zmysłowości, i tworzy delikatny kontrast w kompozycji zapachu.

NUTY GŁOWY: DZIKIE JAGODY, BIAŁY FIOŁEK
NUTA SERCA: ESENCJA JAŚMINU
NUTA GŁĘBI: DREWNO SANDAŁOWE

Zobacz opinie klientów