Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Angel Eau Sucrée - Woda Toaletowa - MUGLER
 

MUGLER

Angel Eau Sucrée
Woda Toaletowa

Wyobraź sobie wyśmienity przysmak, o wyraźnej nucie pikantnej świeżości, w którym każdy składnik jest rozkosznie wyrazisty. MUGLER odkrywa na nowo pomysł, który stworzył w 1992 podczas pracy nad ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Atomizer 50 ml
275,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
  • SKŁAD
Wyobraź sobie wyśmienity przysmak, o wyraźnej nucie pikantnej świeżości, w którym każdy składnik jest rozkosznie wyrazisty. MUGLER odkrywa na nowo pomysł, który stworzył w 1992 podczas pracy nad zapachem Angel.

Pociągająca kreacja, stworzona przez Dorthée Piot, bawi się obfitością smakowych doznań oraz połączeniem bogatych i zróżnicowanych aromatów (świeżego, aksamitnego, gładkiego, pikantnego i słodkiego), na których opiera się trio rozkoszy:
Pikantna rozkosz kremowego, soczystego sorbetu z czerownych jagód, rozbudza zmysły, jeden po drugim, niczym powiew świeżego powietrza. Rozkosz gourmand jst zarazem eteryczna i świeża, dzięki obfitej, kuszącej nucie karmelizowanej bezy.
Zmysłowa rozkosz łączy w sobie majestat paczuli oraz otulająca miękkość wanilii - taka przyjemność to zmysłowa niespodzianka.

Aby spotęgować doznania zapachowe, najlepiej rozpylać na skórę skupiając się na ciepłych partiach ciała: wewnętrznych stronach nadgarstków, skórze za uszami.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Wanilia, Paczula, Czerwone Jagody

Zobacz opinie klientów