Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Zestaw Aquapower - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Zestaw Aquapower

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

Długotrwały nawilżający żel na dzień dla mężczyzn. Natychmiastowe uczucie orzeźwienia. Eksplozja świeżości dla nawilżonej, miękkiej i komfortowej skóry niezależnie od okoliczności. Lekki i nieklejący ...

Dowiedz się więcej
Zawartość zestawu:

- 1 Aquapower 75 ml
- 1 Aquapower żel pod prysznic 75 ml

TO DO
2 x 75 ml
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
175,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Długotrwały nawilżający żel na dzień dla mężczyzn. Natychmiastowe uczucie orzeźwienia. Eksplozja świeżości dla nawilżonej, miękkiej i komfortowej skóry niezależnie od okoliczności.

Lekki i nieklejący się żel nawilża skórę nieprzerwanie przez 48 godzin.(1)

Świeżość w 1 minutę z zegarkiem w ręku. W minutę po aplikacji obniża temperaturę skóry twarzy aż o 2°C, co potwierdzają testy kliniczne.(1)

Formuła na bazie oligolementów odpowiada 5000 litrów wody termalnej(2) - prawdziwy koktajl nawilżających i rewitalizujących aminokwasów, witamin C, E, B5 i wzmacniający Plancton de Vie. Bez parabenu. Po zastosowaniu, skóra jest ukojona, zrewitalizowana i świeża.

(1)Test instrumentalny przeprowadzony na, 24 osobach.(2)Koncentrat czystego ekstraktu z Plancton Thermal w słoiczku o pojemności 50 ml.


Aplikować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę, po goleniu lub przy pierwszych oznakach ściągniętej skóry.
Nabrać niewielką ilość do wnętrza dłoni. Aplikować obiema dłońmi od środka na zewnątrz twarzy.
Aplikację zakończyć na szyi. Nie stosować na kontur oka.

Zobacz opinie klientów