Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Platinum Men - Zestaw - DR IRENA ERIS
 

DR IRENA ERIS

Platinum Men
Zestaw

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

Krem regenerujący do twarzy na dzień i noc. Natychmiastowe doładowanie energią dla mężczyzn intensywnie pracujących przy komputerze, przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach lub narażonych na ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera :

- 1 Krem regenerujący do twarzy na dzień i noc 50 ml
- 1 Szampon zagęszczający włosy 125 ml
- 1 Balsam po goleniu 50 ml

TO DO
Zestaw
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
110,90zł 139,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Krem regenerujący do twarzy na dzień i noc.
Natychmiastowe doładowanie energią dla mężczyzn intensywnie pracujących przy komputerze, przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach lub narażonych na brak snu, czy stres.

Odpowiedni dla każdego typu cery bez względu na wiek.
Nawilżający balsam po goleniu na dzień Szybko wchłaniający się balsam po goleniu do stosowania na całą twarz o lekkiej, nietłustej konsystencji.

Dzięki zawartości kompleksu pantenolu i Lineseed Extrakt skutecznie łagodzi podrażnienia skóry, zapewniając jej natychmiastowe uczucie komfortu.

Szampon zagęszczający włosy.
Skutecznie stymuluje wzrost mieszków włosowych powodując widoczne zagęszczenie włosów i poprawę ich kondycji.

Zastosowany w szamponie unikalny aktywny kompleks Pro-Fibrogrowth precyzyjnie trafia w potrzeby męskiej pielęgnacji włosów, pobudzając ich odrastanie i regenerację.

Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy stają się mocniejsze, z widocznie zwiększoną objętością i gęstością, a skóra głowy lepiej nawilżona. Lekki, odświeżający zapach pozostawia uczucie świeżości przez długi czas.

Szampon jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i wszystkich
typów włosów.

Zobacz opinie klientów