Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Aquapower - Zestaw Męski - BIOTHERM HOMME
 

BIOTHERM HOMME

Aquapower
Zestaw Męski

  • edycja limitowana

Intensywne nawilżenie to podstawa dla męskiej skóry. Odkryj zestaw Aquapower od Biotherm z nawilżającym żelem do twarzy i zadbaj o odpowiednią pielęgnację swojej cery. Aquapower od Biotherm to ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera

- Żel nawilżający do twarzy Aquapower 75 ml
- Żel pod prysznic Aquapower 75 ml

TO DO
Zestaw 75 ml + 75 ml
  • edycja limitowana
179,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Intensywne nawilżenie to podstawa dla męskiej skóry. Odkryj zestaw Aquapower od Biotherm z nawilżającym żelem do twarzy i zadbaj o odpowiednią pielęgnację swojej cery.

Aquapower od Biotherm to oligotermalny żel do twarzy. Jego ultraświeża formuła została opracowana z myślą o męskiej skórze, która wymaga starannej pielęgnacji na co dzień. Dzięki wzbogaceniu wyciągiem z planktonu termalnego, witaminą E i składnikami nawilżającymi, żel oferuje cerze intensywne nawilżenie oraz pomaga przywrócić jej utracony komfort.
Aquapower redukuje podrażnienia i uczucie suchości, a także pozostawia skórę zdrowszą i silniejszą.


Zobacz opinie klientów