Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Aquafitness Shower Gel - BIOTHERM HOMME
 

BIOTHERM HOMME

Aquafitness Shower Gel

Pobudź swoje zmysły, dzięki Aquafitness od Biotherm. Oto pobudzający żel pod prysznic bogaty w oligoelementy i minerały dla intensywnego nawilżenia i orzeźwienia Twojej skóry. Aquafitness to idealna ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
99,00zł
49,50zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Pobudź swoje zmysły, dzięki Aquafitness od Biotherm. Oto pobudzający żel pod prysznic bogaty w oligoelementy i minerały dla intensywnego nawilżenia i orzeźwienia Twojej skóry.

Aquafitness to idealna do ciała i włosów formuła, która działa pobudzająco już podczas kąpieli. Bogata w oligoelementy i minerały, działa aktywnie, by intensywnie orzeźwiać Twoją skórę oraz pozostawiać ją oczyszczoną i głęboko nawilżoną. Natychmiastowa rewitalizacja i potężna dawka energii - szczególnie wtedy, gdy musisz się obudzić.

Jak używać ?
Podczas kąpieli, niewielką ilość żelu nanieś na dłoń i zmieszaj z wodą. Aplikuj na ciało i włosy dokładnie masując, a następnie spłucz obficie wodą. Unikaj kontaktu z oczami! W przypadku dostania się produktu do oka - natychmiast przepłucz wodą!

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów