Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
L'Homme Ideal - Dezodorant w sztyfcie - GUERLAIN
 

GUERLAIN

L'Homme Ideal
Dezodorant w sztyfcie

  • oferta specjalna

Mężczyzna idealny to mit. Jego zapach to rzeczywistość. Guerlain dekoduje męskie aspiracje i tworzy dla nich koncentrat idealny. Idealny zapach jest inteligentny, piękny i silny. Trzy przymiotniki, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
75 ml
  • oferta specjalna
93,90zł 155,00zł
125,20zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Mężczyzna idealny to mit. Jego zapach to rzeczywistość.
Guerlain dekoduje męskie aspiracje i tworzy dla nich koncentrat idealny.

Idealny zapach jest inteligentny, piękny i silny. Trzy przymiotniki, trzy nuty zapachowe, które tworzą kompozycję świeżą i drzewną. Eliksir idealności jest prawdziwym detonatorem męskich możliwości.

Idealny flakon ? Męski, luksusowy i fazowany.

Tajemnicze opakowanie, biało czarny obiekt, QR kod zaprasza do podróży w świat cyfrowych technologii.

Idealny flakon ma architektoniczną sylwetkę i szlifowane krawędzie. Jest elegancki, luksusowy i w 100% męski. Krawędzie zostały pokryte czarnym, matowym lakierem, a ciężki, metalowy korek zdobi ornament zainspirowany luksusowym, męskim zegarkiem.

Inteligencja perlistej i świeżej nuty głowy idealnie harmonizuje z błyskotliwym umysłem mężczyzny. Owoc Cytrusa ukazuje swoje orzeźwiające, dynamiczne oblicze, Rozmaryn zaś obdarza kompozycję aromatycznym akcentem ziół. Nutę głowy dopełniają Kwiaty Pomarańczy, które wzbudzają porywy romantycznych uniesień.

Piękno niewiarygodnie zmysłowej nuty „Amaretto” opiera się na zapachowym duecie Migdałów i Bobu Tonka. Kreator perfum wzbogacił tę nutę o zagadkowy składnik, który pozostanie owiany tajemnicą. Składnik ten harmonizuje z Wanilią obdarzającą zapach aksamitną, ciepłą aurą.

Siła nuty drzewno-skórzanej jednoznacznie określa zdecydowanie męską naturę kompozycji. Nuta głębi opiera się na bazie Indyjskiego Wetiweru, Cedru i Skóry. Finalny zapachowy komunikat kompozycji jest jasny i dobitny: oto znaleźliśmy się obok mężczyzny wyjątkowego i wyrafinowanego.

Zobacz opinie klientów