Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Hugo Just Different - Dezodorant - HUGO BOSS
 

HUGO BOSS

Hugo Just Different
Dezodorant

  • oferta specjalna

Hugo Just Different, zapach z szerokim kontrastem nut palonych i świeżych, zestawione z otaczającymi nutami delikatnymi i drzewnymi: niczym Hugo, "paradoks" Zapach otwiera się na nuty głowy ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Spray 150 ml
  • oferta specjalna
54,90zł 109,00zł
36,60zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Hugo Just Different, zapach z szerokim kontrastem nut palonych i świeżych, zestawione z otaczającymi nutami delikatnymi i drzewnymi: niczym Hugo,  "paradoks"
Zapach otwiera się na nuty głowy przypominające energię pomiędzy miętą lodową i pikantnymi akcentami grejpfruta i cytryny.
Serce gra na przejrzystych nutach frezji wraz z aromatycznymi nutami liści bazylii. Bazylia jest delikatnie pikantna z dodatkiem anyżu, wedle tajskiego sposobu przyrządzania. Ten akord serca nadaje żywego, mocnego dotyku biorąc pod uwagę ogólne spojrzenie na te perfumy.
Harmonia zapachów głębi otula mężczyznę Hugo delikatnym dotykiem podczas ranków "after"… jak niedbale zarzucony na ramiona sweter, nuta kaszmeranu z delikatnymi dodatkami zapachów drzewnych. Delikatna aczkolwiek ujmująca, budzi zmysłowo, choć dyskretnie.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów