Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Bottega Veneta Luxury Shaving Collection - Pędzel do golenia - BOTTEGA VENETA
 

BOTTEGA VENETA

Bottega Veneta Luxury Shaving Collection
Pędzel do golenia

  • wyłączność

Marka Bottega Veneta wprowadza na rynek innowacyjną i luksusową kolekcję kosmetyków i akcesoriów stworzoną przy wykorzystaniu wyjątkowych formuł, aby golenie się stanowiło prawdziwą przyjemność, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Pędzel do golenia
  • wyłączność
329,90zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
  • NUTY ZAPACHOWE
Marka Bottega Veneta wprowadza na rynek innowacyjną i luksusową kolekcję kosmetyków i akcesoriów stworzoną przy wykorzystaniu wyjątkowych formuł, aby golenie się stanowiło prawdziwą przyjemność, zamieniając rutynową czynność w ekskluzywny rytuał pielęgnacyjny.
Ręcznie wykonany, prawdziwy hołd złożony mistrzowskiemu rzemiosłu marki Bottega Veneta, uchwyt tego eleganckiego pędzla jest ozdobiony wytłoczonym czarnym matowym motywem splotu intreciatto, a sam pędzel został wykonany ze najwyższej jakości włosia Pure European Grey Badger.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Nuta głowy - Esencja z bergamotki pochodzącej z Kalabrii i Sycylii
Nuta serca - Esencja z papryczek pimento pochodzących z Jamajki
Nuta bazy - Absolut z kanadyjskiej jodły balsamicznej

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów