Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Girly Look Selection - SEPHORA FAVORITES
 

SEPHORA FAVORITES

Girly Look Selection

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Co to jest? Wielomarkowy zestaw z 5 produktami do makijażu i pielęgnacji twarzy, aby stworzyć promienny kobiecy look. Tylko dla Ciebie wybór naszych bestsellerów i najmodniejszych produktów, w tym 4 ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera :

- Erborian Gąbka Konjac z zieloną herbatą
- Sephora Collection Maseczka z różowej glinki
- Make Up Forever Aqua XL Kredka do oczu Noir Diamant
- Benefit They're Real! Czarna mascara (format podróżny)
- Sephora Collection Kiss Me Balm Cotton Candy

TO DO
5 pcs
  • oferta specjalna
  • wyłączność
79,90zł 135,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Co to jest?
Wielomarkowy zestaw z 5 produktami do makijażu i pielęgnacji twarzy, aby stworzyć promienny kobiecy look. Tylko dla Ciebie wybór naszych bestsellerów i najmodniejszych produktów, w tym 4 full size i 1 mini mascara!

Do jakiego looku?
W limitowanej edycji znajdziesz wszystko, aby odsłonić stronę girly swojej osobowości z promienną skórą, z oczami jak u łani i delikatnie różowymi ustami.
- Erborian Gąbka Konjac z zieloną herbatą: delikatnie złuszczająca gąbka. Skóra ma zdrowy wygląd, jest oczyszczona, nieskończenie miękka i promienna.
- Sephora Collection Maseczka z różowej glinki: nowość i ulubiony produkt Sephora junkies! Maseczka z różowej glinki i z ekstraktem z liczi wyrównuje koloryt i poprawia blask skóry.
- Make Up Forever Aqua XL Kredka do oczu w kolorze Noir Diamant: formuła łączy wyjątkową długotrwałość, nasycony pigmentami kolor i łatwość aplikacji. Kreska jest precyzyjna i trwała niezależnie od okoliczności.
- Benefit They're Real! Czarna mascara w formacie podróżnym: wydłuża, zwiększa objętość i podkręca rzęsy sprawiając, że spojrzenie staje się niezwykle spektakularne!
- Sephora Collection Kiss Me Balm Cotton Candy: delikatnie koloryzujący i perfumowany balsam dla nawilżonych i pełnych ust. W 100% różowy i smakowity kolor Candy.

Upominek dla najbliższych lub siebie samej!

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów