Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Total Duo Perversion - Zestaw Maskara - URBAN DECAY
 

URBAN DECAY

Total Duo Perversion
Zestaw Maskara

  • oferta specjalna
  • wyłączność

By Twoje rzęsy zyskały widoczną objętość, intensywną czerń i kusiły wyglądem. Nasz tusz do rzęsz o kremowej konsystencji, który wydłuża rzęsy i nadaje im objętości. Efekt jest tak intensywny, że ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Total Duo perversion
  • oferta specjalna
  • wyłączność
79,90zł 135,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis

By Twoje rzęsy zyskały widoczną objętość, intensywną czerń i kusiły wyglądem. Nasz tusz do rzęsz o kremowej konsystencji, który wydłuża rzęsy i nadaje im objętości. Efekt jest tak intensywny, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku.

Jedno muśnięcie rzęs maskarą Perversion sprawi, że staniesz się zniewalająco zmysłowa. Na szczoteczce gotowej do aplikacji pozostaje optymalna ilość tuszu, aby doskonale rozprowadzić się na rzęsach. Efekt: kontrola dla uzyskania efektu perfekcyjnych rzęs.


Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów