Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Go To Extremes Sumptuous Extreme Mascara Set - Zestaw świąteczny - ESTÉE LAUDER
 

ESTÉE LAUDER

Go To Extremes Sumptuous Extreme Mascara Set
Zestaw świąteczny

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

Dzięki tej maskarze rzęsy zdają się zagęszczać, zwiększać objętość i rosnąć na potęgę. Tusz do rzęs Sumptuous Extreme dodaje porażającej objętości Twoim rzęsom, unosi je i podkręca dając zniewalający ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara, pełnowymiarowy
- 1 Brow now Brow gel, pełnowymiarowy
- 1 Little Black Primer

TO DO
Zestaw świąteczny - Go to Extreme
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
99,90zł 149,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Dzięki tej maskarze rzęsy zdają się zagęszczać, zwiększać objętość i rosnąć na potęgę.
Tusz do rzęs Sumptuous Extreme dodaje porażającej objętości Twoim rzęsom, unosi je i podkręca dając zniewalający efekt sztucznych rzęs. Maskara sprawia, że oczy promienieją, są większe i bardziej uwodzicielskie.

Formuła Extreme Bold VolumeTM zawarta w maskarze jest mieszanką trzech specjalnie opracowanych włókien zwiększających objętość i ma konsystencję lekkiego musu. Formuła włókien daje niemal efekt przedłużonych rzęs, zwiększając objętość i wydłużając rzęsy. Jej działanie potęguje odżywczy kompleks witaminowy - Lash Advancing Vitamin Complex.

Tusz posiada szczoteczkę BrushComber Extreme™ ma dwa rodzaje włosia:
elastyczne włókna do nałożenia maksymalnej ilości kosmetyku i nieruchome włókna do rozczesania, rozdzielenia i podkreślenia rzęs bez grudek.Zobacz opinie klientów