Wonderful Cushion - Matowy krem do ust - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

Wonderful Cushion
Matowy krem do ust

  • oferta specjalna

Pierwsza pomadka w poduszeczce od Sephora, zainspirowana nowymi koreańskimi trendami dla makijażu zapierającego dech w piersi. Formuła, wzbogacona masłem Karité i olejkiem z nasion bawełny, połączona ...

Dowiedz się więcej
TO DO
06 Wonderful Purple (9 ml)
  • oferta specjalna
15,90zł 76,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
  • REZULTATY TESTÓW
Pierwsza pomadka w poduszeczce od Sephora, zainspirowana nowymi koreańskimi trendami dla makijażu zapierającego dech w piersi. Formuła, wzbogacona masłem Karité i olejkiem z nasion bawełny, połączona z aplikatorem w poduszeczce, w pełni pokrywa usta kolorem o matowo-pudrowym wykończeniu, jakiego nie daje żaden inny produkt Sephora.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Nowa konsystencja „gumki” zamknięta w poduszeczce daje możliwość, po raz pierwszy w Sephora, stworzenia dwóch, ultra modnych efektów makijażu przy pomocy jednego produktu:
- Usta cieniowane, efekt „przygryzionych ust”.
- Pełne usta, efekt wysokiego poziomu krycia.

Plusy:
- Aplikacja poduszeczką dla 2 efektów makijażu.
- Intensywny kolor i matowo-pudrowe wykończenie.
- Gładkie, miękkie usta, bez niedoskonałości.

Jak używać?
Dzięki nowatorskiemu aplikatorowi, tą pomadką można łatwo wykonać dwa modne rodzaje makijażu ust.

Usta pełne:
1. Wycisnąć delikatnie produkt z tubki.
2. Malować usta od środka, rozcierając kolor ku kącikom.

Usta cieniowane, efekt „przygryzionych ust”:
1. Wycisnąć delikatnie produkt z tubki.
2. Wklepać produkt jedynie pośrodku ust, delikatnie rozcierając na zewnątrz boczną częścią aplikatora.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
91% kobiet uważa, że aplikacja jest łatwa (1) 95% kobiet uważa, że aplikacja jest przyjemna (1) 96% kobiet uważa, że usta są matowe (1) 81% kobiet uważa, że kolor nie podkreśla niedoskonałości (1) 96% kobiet uważa, że aplikacja jest równomierna i jednorodna (1) 91% kobiet uważa, że formuła wygladza usta (1) 86% kobiet uważa, że formuła długo trzyma się na ustach (1) 91%kobiet uważa, że formuła jest komfortowa (1) (1) % zadowolonych kobiet po 14 dniach stosowania. Test satysfakcji przeprowadzony na 22 ochotniczkach.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów