Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Terracotta Kiss Delight - Błyszczyk-balsam do ust - GUERLAIN
 

GUERLAIN

Terracotta Kiss Delight
Błyszczyk-balsam do ust

  • edycja limitowana

Terracotta Kiss Delight - nowy błyszczyk-balsam do ust marki Guerlain pielęgnuje usta, podkreślając ich naturalny odcień. Jego otulająca formuła, nasycona kwasem hialuronowym, nawilża usta, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Apricot Syrup (6 ml)
  • edycja limitowana
105,90zł 149,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Terracotta Kiss Delight - nowy błyszczyk-balsam do ust marki Guerlain pielęgnuje usta, podkreślając ich naturalny odcień.

Jego otulająca formuła, nasycona kwasem hialuronowym, nawilża usta, zapewniając im cudowny komfort i nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy!

Produkt wzbogacony neozyną, która znana jest składnik podkreślający wszystkie odcienie skóry, sprawia, że Twój uśmiech jest jeszcze bardziej promienny i zachęca do pocałunków. Usta wyglądają tak pięknie, że nie sposób im się oprzeć.

Nakładaj na usta, aby podkreślić ich naturalny odcień. Produktu Terracotta Kiss Delight można również używać jako warwy top na pomadkę, aby uzyskać dodatkowy połysk makijażu.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów