Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Pędzelek do rozcierania - SISLEY
 

SISLEY

Pędzelek do rozcierania

Pędzelek do rozcierania o ukośnym obustronnym kształcie umożliwia łatwe wyrzeźbienie spojrzenia. Niezrównanie gładkie i falowane syntetyczne włosie zostało specjalnie dobrane i opracowane do ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Pędzelek
205,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Pędzelek do rozcierania o ukośnym obustronnym kształcie umożliwia łatwe wyrzeźbienie spojrzenia. Niezrównanie gładkie i falowane syntetyczne włosie zostało specjalnie dobrane i opracowane do aplikacji, stopniowana i rozcierania cieni do powiek.

Przy tworzeniu swoich pędzli Sisley współpracuje z istniejącą od 1793 roku firmą Raphaël, aby stworzyć akcesoria, które podkreślą skuteczność i jakość naszych formuł.

Plus: przeznaczenie pędzla oznaczone jest na uchwycie. Nie ma ryzyka pomyłki!

Jak używać?
Płaską stroną aplikować jasny cień na całą powiekę. Końcówką wykonać ruch „banana” w załamaniu powieki, aby wymodelować spojrzenie.

Pędzelek należy regularnie i delikatnie myć wodą z mydłem lub szamponem. Obficie spłukać. Odcisnąć, nie wykręcając i suszyć pędzel ułożony płasko na powietrzu.

Podpowiedzi makijażysty: Ten pędzelek jest idealny do łączenia kolorów dla makijażu na miarę.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Do nienagannego i ultra łatwego makijażu powiek.

Zobacz opinie klientów