The Original - Joy Sponge - BEAUTYBLENDER
 
Joy Sponge

BEAUTYBLENDER

The Original
Joy Sponge

  • Nowość
  • wyłączność

Odkryj kultową gąbkę do makijażu oraz innowacyjne, bezzapachowe mydełko specjalnie opracowane do idealnego oczyszczenia gąbki. Do czego służy: Jeden oryginalny beautyblender w celu perfekcyjnego ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Joy Sponge
  • Nowość
  • wyłączność
72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Odkryj kultową gąbkę do makijażu oraz innowacyjne, bezzapachowe mydełko specjalnie opracowane do idealnego oczyszczenia gąbki.

Do czego służy:
Jeden oryginalny beautyblender w celu perfekcyjnego nałożenia podładu, pudrów, kremów i innych produktów do twarzy + jeden mini blendercleanser czyli kompaktowe, bezzapachowe mydło, które utrzymuje beautyblender i pędzle w czystości i idealnej formie!

Co jeszcze warto wiedzieć:
Unikalna struktura tworzywa beautyblendera jest aqua-activated(tm). Przy kontakcie z wodą, zwiększa objętość prawie dwa razy i staje się jeszcze bardziej aksamitna w dotyku, pozostawiając cerę perfekcyjnie wygładzoną i równomiernie pokrytą fluidem. Wraca do oryginanego rozmiaru po wyschnięciu. Produkowany ręcznie w USA.

Oryginalny beautyblender wygrał nagrodę Allure Best of Beauty siedem razy.

beautyblender stosuje nietoksyczne, rozpuszczalne w wodzie barwniki dlatego przy paru pierwszych czyszczeniach gąbka puszcza barwnik, podobnie jak para nowych dżinsów. Jak wyciskasz wodę z beautyblendera nadmiar barwnika zostaje również usunięty. Barwnik nie przenosi się na skórę.

Jak używać?
beautyblender jest łatwy w użyciu: po prostu namocz.odciśnij. stempluj w celu uzyskania nieskazitelnej aplikacji!

namocz. beautyblender w wodzie
wyciśnij. nadmiar wody, najlepiej za pomocą ręcznika
stempluj. podkład, puder lub inne produkty do cery na całą twarz aby uzyskać idealne rezultaty. oczyść. po każdym użyciu aby utrzymać w formie opatentowane tworzywo beautyblendera.
wymień. aby go zawsze mieć w zasięgu!

Zalecamy wymianę beautyblendera co 3 miesiące.

Zobacz opinie klientów