Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
109 Luxe Face Paint - Pędzel do konturowania - ZOEVA
 

ZOEVA

109 Luxe Face Paint
Pędzel do konturowania

  • oferta specjalna

109 Luxe Face Paint jest pędzlem do konturowania twarzy z naturalnym i syntetycznym włosiem o unikalnym designie. Płaski i wydłużony kształt umożliwia modelowanie twarzy, przyciemnianie i wykonanie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
109 Luxe Face Paint
  • oferta specjalna
49,90zł 67,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • WIĘCEJ INFORMACJI
109 Luxe Face Paint jest pędzlem do konturowania twarzy z naturalnym i syntetycznym włosiem o unikalnym designie. Płaski i wydłużony kształt umożliwia modelowanie twarzy, przyciemnianie i wykonanie profesjonalnego konturowania.

Jak używać?
Modeluj twarz pudrem, umieszczając pędzel na poziomie środka ucha, następnie przesuń pędzel w kierunku skrzydełka nosa, zatrzymując się tuż przed poziomem wewnętrznego kącika oka. Resztę pudru aplikuj na podbródek i u nasady włosów. Lekko rozetrzyj dla nienagannego efektu.
1 pędzel
1 etui zamykane na suwak
Długość pędzla: 14,5 cm
Włosie: połączone włosie naturalne i syntetyczne

Zobacz opinie klientów