Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Striplac Starter Kit - Zestaw żelowych lakierów semi-permanentnych - ALESSANDRO
 

ALESSANDRO

Striplac Starter Kit
Zestaw żelowych lakierów semi-permanentnych

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Odkryj teraz pierwszy żelowy lakier semi-permanentny, który można zdjąć jak ubranie! Rewolucyjny zestaw startowy - zawierający lampę LED, lakier podkładowy i powierzchniowy 2 w 1, czerwony żelowy ...

Dowiedz się więcej

W skład zestawu wchodzą:
- 1 lampa LED,
- 1 lakier podkładowy i powierzchniowy Peel Off 8 ml,
- 1 lakier do paznokci Peel Off N°27 Secret Red 8 ml,
- płatki oczyszczające
- 1 odsuwacz do skórek,
- 1 2-powierzchniowy pilnik do paznokci,
- i instrukcja stosowania.

TO DO
Zestaw Striplac Starter
  • oferta specjalna
  • wyłączność
99,90zł 429,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
dlaczego
to kochamy?
Rewolucyjny zestaw do wykonania trwałego manicure w domu.

Odkryj teraz pierwszy żelowy lakier semi-permanentny, który można zdjąć jak ubranie!
Rewolucyjny zestaw startowy - zawierający lampę LED, lakier podkładowy i powierzchniowy 2 w 1, czerwony żelowy lakier do paznokci (Secret Red), płatki oczyszczające, odsuwacz do skórek, pilnik i instrukcję stosowania - z niezbędnymi produktami dla perfekcyjnego manicure, który długo sie trzyma na paznokciach i nie odpryskuje. Gdy masz ochotę zmienić kolor, odklej lakier z paznokci i pomaluj je innym spośród 10 kolorów żelowych lakierów do paznokci Alessandro, które można kupić oddzielnie.
 


Przygotuj paznokcie odtłuszczając je oczyszczającymi płatkami.
Nałóż warstwę lakieru podkładowego i powierzchniowego 2 w 1 (twin coat) i pozostaw na 60 sekund do utwardzenia pod lampą LED.
Pomaluj paznokcie jedną warstwą kolorowego lakieru i pozostaw na 60 sekund do utwardzenia pod lampą LED. Nałóż drugą warstwę lakieru i pozostaw na 60 sekund do utwardzenia pod lampą LED.
Nałóż warstwę lakieru podkładowego i powierzchniowego 2 w 1 (twin coat) i pozostaw na 60 sekund do utwardzenia pod lampą LED.
Oczyść paznokcie płatkami oczyszczającymi.

Aliph. Polyester urethane acrylate, hema, ethyl acetate, butyl acetate, ethyl(2,4,6 trimethylbenzoyl)phosphinate, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, acrylates copolymer, ci 60725 (violet 2).

Stwórz swój rytuał piękna

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów