Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Zestaw Duo Pack Infinite Shine - OPI
 

OPI

Zestaw Duo Pack Infinite Shine

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Zestaw z nowej gamy lakierów do paznokci Infinite Shine od OPI zawiera Primer (baza ochronna) i Gloss (top coat), opracowane specjalnie dla tej linii lakierów. Nowa „hybrydowa” formuła jest oparta na ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Duo pack
  • oferta specjalna
  • wyłączność
19,90zł 99,00zł
66,33zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Zestaw z nowej gamy lakierów do paznokci Infinite Shine od OPI zawiera Primer (baza ochronna) i Gloss (top coat), opracowane specjalnie dla tej linii lakierów.

Nowa „hybrydowa” formuła jest oparta na bazie klasycznego lakieru do paznokci OPI i lakieru permanentnego, cechującego się blaskiem i długotrwałością.

Primer chroni paznokcie i zapewnia lepsze trzymanie się lakieru Infinite Shine. Gloss reaguje na naturalne promienie UV, które są katalizatorem dla lakieru. Lakier po wyschnięciu będzie bardziej błyszczący i długotrwały.

Aplikuj Primer cienką warstwą na czyste, niepomalowane paznokcie. Aplikuj Gloss 2 min. po nałożeniu kolorowego lakieru. Nie naciskaj mocno pędzelkiem na paznokieć, aby uzyskać równomierną warstwę. Formuła reaguje na naturalne promienie UV, a manicure uzyska blask żelowego lakieru!

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów