Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Beach House - CIATÉ
 

CIATÉ

Beach House

  • oferta specjalna

Zestaw do manicure Korzystaj ze słońca z nieodzowną letnią kolekcją Beach House sygnowaną Ciaté London. Zestaw zawiera 4 ultra błyszczące, kolorowe lakiery i jeden lakier powierzchniowy z drobinkami, ...

Dowiedz się więcej

Zestaw zawiera 5 mini lakierów: Pepperminty, Knickerbockerglory, Amazing Gracie, Hopscotch, Party Shoes

TO DO
Zestaw do manicure
  • oferta specjalna
4,90zł 89,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
Zestaw do manicure
Korzystaj ze słońca z nieodzowną letnią kolekcją Beach House sygnowaną Ciaté London. Zestaw zawiera 4 ultra błyszczące, kolorowe lakiery i jeden lakier powierzchniowy z drobinkami, aby zmienić paznokcie w prawdziwy modowy dodatek, dzięki czemu bez wysiłku będziesz pięknie wyglądać w dzień na plaży i wieczorem w barze. W sandałach, klapkach czy na bosaka, pomalowane paznokcie stóp będą na plaży elegancko wyglądać, dzięki tej najnowszej letniej kolekcji. Aby uzyskać efekt pełen fantazji, pomaluj poszczególne paznokcie u rąk kontrastowymi kolorami. Kostium kąpielowy nie jest obowiązkowy!

Stwórz swój rytuał piękna

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów