Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Seche Vite - Żelowy  lakier do paznokci - NAIL TEK
 

NAIL TEK

Seche Vite
Żelowy lakier do paznokci

Żelowy, utwardzający lakier ochronny do paznokci. Seche Vite wnika w wilgotny lakier i błyskawicznie go utwardza, tworząc na paznokciu jednolitą, wytrzymałą warstwę o lustrzanym połysku. Seche Vite ...

Dowiedz się więcej
TO DO
3,6 ml
10,00zł
250,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
14 ml
29,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Żelowy, utwardzający lakier ochronny do paznokci.

Seche Vite wnika w wilgotny lakier i błyskawicznie go utwardza, tworząc na paznokciu jednolitą, wytrzymałą warstwę o lustrzanym połysku.
Seche Vite sprawia, że manikiur jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Nie żółknie.

Seche Vite nadaje efekt manikiuru hybrydowego bez stosowania lampy UV!

Seche Vite nakładaj bezpośrednio na wilgotny lakier kolorowy. Na końcu pędzelka uformuj dość dużą kroplę Seche Vite, a następnie rozprowadź ją równomiernie na paznokciu. Pamiętaj o pomalowaniu końcówek. Podczas aplikacji staraj się nie dociskać pędzelka do lakieru kolorowego.
Główną zaletą Seche Vite jest błyskawiczne wysychanie pod wpływem kontaktu z powietrzem. Pozostawienie odkręconej buteleczki przez dłuższą chwilę naraża produkt na szybsze gęstnienie. Aby przywrócić właściwą konsystencję Seche Vite dodaj kilka kropli Seche Restore i delikatnie wymieszaj produkt, rolując go w dłoniach.

INCi Butyl Acetate, Toluene, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Butoxyethanol, Dimethicone, Benzophenone 1

Zobacz opinie klientów