Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Dior Vernis - DIOR
 
994 Opening Night

DIOR

Dior Vernis

Ostatni akcent dla zakończenia idealnego makijażu to Dior Vernis. Ten lakier do paznokci to połączenie błyszczącego koloru z długotrwałą i intensywną pielęgnacją. Każde nowe nałożenie lakieru ...

Dowiedz się więcej
TO DO
994 Opening Night
118,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Ostatni akcent dla zakończenia idealnego makijażu to Dior Vernis. Ten lakier do paznokci to połączenie błyszczącego koloru z długotrwałą i intensywną pielęgnacją. Każde nowe nałożenie lakieru poprawia zdrowie paznokci i wzmacnia je.
Paznokcie są mniej łamliwe, a bruzdy zminimalizowane. Intensywne kolory i ekstremalny połysk pozwalają na idealny wygląd.
Formuła Dior Vernis nie zawiera toluenu, formaldehydu, ftalanów i kamfory.

Aplikację lakieru zacznij od naniesienia na płytkę paznokcia cienkiej warstwy Dior Base Abricot.
Następnie na wyschniętą bazę zaaplikuj lakier Dior Vernis w wybranym kolorze. Aby nadać barwie głębi, po wyschnięciu pierwszej warstwy nanieś na paznokcie drugą warstwę lakieru Dior Vernis. Utrwal lakier i wzmocnij efekt błysku poprzez aplikację Top Coat lub Gel Coat.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów