Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Zestaw Hoola -  Bronzed 'N' Sculpted - BENEFIT COSMETICS
 

BENEFIT COSMETICS

Zestaw Hoola
Bronzed 'N' Sculpted

  • wyłączność
  • edycja limitowana

Piękna, słoneczna cera nawet w najbardziej pochmurny dzień? Podkreślone kości policzkowe i pięknie wyrzeźbiona linia szczęki? To wszystko zapewni Wam cudowny zestaw Hoola Bronzed 'N' Sculpted, ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 Hoola
- 1 mini Hoola Quickie Contour Stick
- 1 mini Watt's Up!

TO DO
Zestaw Hoola
  • wyłączność
  • edycja limitowana
95,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Piękna, słoneczna cera nawet w najbardziej pochmurny dzień? Podkreślone kości policzkowe i pięknie wyrzeźbiona linia szczęki? To wszystko zapewni Wam cudowny zestaw Hoola Bronzed 'N' Sculpted, składający się z kultowego pudru brązującego Hoola, nowego sztyftu do konturowania Hoola Quickie Contour Stick oraz rozświetlacza Watt’s Up! I nie musisz już czekać na słońce!

Hoola: Omieć pudrem brązującym podbródek, policzki oraz czoło. Pamiętaj, żeby zawsze strzepnąć nadmiar pudru, aby kolor nie był zbyt intensywny.

Hoola Quickie Contour Stick: Nanieś odrobinę produktu poniżej kości policzkowych i rozprowadź po obu stronach nosa, kierując się na zewnątrz twarzy. Aby zwiększyć efekt wyszczuplający, aplikuj wzdłuż linii włosów i rozprowadź kierując się w górę, oraz wzdłuż linii szczęki, rozprowadzając w dół.

Watt's Up!: Nanieś na kości policzkowe i łuki brwiowe. Użyj aplikatora z gąbeczką, by idealnie wyrzeźbić rysy i podkreślić blask. Rozprowadź watt's up! wzdłuż grzbietu nosa, subtelnie podkreślając jego kształt.

Zobacz opinie klientów