Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
La Piñata - SEPHORA COLLECTION
 

SEPHORA COLLECTION

La Piñata

  • Nowość
  • edycja limitowana

Odkryj zaskakującą Piniatę z 10 niespodziankami kosmetycznymi: produkty do makijażu, pielęgnacji, kąpieli i akcesoria marki Sephora ! Chwila na świętowanie z Piniatą wypełnioną prezentami! Odrobina ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA:

- 1 The Mascara - 02 Ultra Black
- 1 Aksamitna szminka do ust - 01 Always Red
- 1 Fingertip eyeliner - 01 Smart Black
- 1 Elastyczna wstążka
- 1 Kapsułka z kremem pod prysznic - Kwiat bawełny
- 1 Musująca kostka do kąpieli - Kwiat bawełny
- 1 Maseczka na noc - Lotos
- 1 maseczka do ust - Karité
- 1 Maseczka pod oczy - Awocado
- 1 Mini polerka do paznokci

TO DO
10 kosmetycznych niespodzianek
  • Nowość
  • edycja limitowana
69,90zł 159,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Odkryj zaskakującą Piniatę z 10 niespodziankami kosmetycznymi: produkty do makijażu, pielęgnacji, kąpieli i akcesoria marki Sephora ! Chwila na świętowanie z Piniatą wypełnioną prezentami! Odrobina radości i magii z 10 niespodziankami, którymi możesz podzielić się z bliskimi i z przyjaciółmi! Plusy: - Urokliwa Piniata. - 10 kosmetycznych niespodzianek. - Oryginalna zabawa dla jeszcze bardziej szalonych świąt. Jak używać? Piniaty się nie łamie! Aby ujawniła swoje skarby, postępuj zgodnie z instrukcją.

Piniaty się nie łamie! Aby ujawniła swoje skarby, postępuj zgodnie z instrukcją. 1. Powieś Piniatę na wstążce na czubku głowy liska. 2. Pociągnij delikatnie biało-różową wstążkę. 3. Dzięki temu otworzysz Piniatę i odkryjesz wszystkie prezenty!

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów