Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Photomatte Eyeshadow Palette - Paleta cieni do powiek - SMASHBOX
 

SMASHBOX

Photomatte Eyeshadow Palette
Paleta cieni do powiek

  • wyłączność

W Smashbox, kiedy zauważyliśmy, że nasi makijażyści często stosowali matowe cienie do powiek jako eyeliner lub cień do brwi, postanowiliśmy zainspirować się tym trikiem i stworzyć wyjątkową paletę do ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Palette de 14 fards à paupières (4,96 g)
  • wyłączność
227,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
W Smashbox, kiedy zauważyliśmy, że nasi makijażyści często stosowali matowe cienie do powiek jako eyeliner lub cień do brwi, postanowiliśmy zainspirować się tym trikiem i stworzyć wyjątkową paletę do makijażu oczu wszystko w jednym. Photomatte Eyeshadow Palette jest wyjątkową paletą, która podkreśli piękno spojrzenia i nada linię brwiom !
Paleta zawiera 14 matowych odcieni must-have, w tym 2 niezbędne dla każdej stylizacji, aby podkreślić oczy i stworzyć nieskończoną liczbę looków! Plus: uniwersalne cienie mogą być stosowane jako eyeliner, cień do powiek lub cień do nadania struktury brwiom !

Zacznij od aplikacji Bazy pod Cienie do Powiek 24 godziny, aby wyrównać koloryt powieki, zintensyfikować kolor i trwałość cienia.
Następnie połącz kilka kolorów cieni, aby stworzyć look dostosowany do kształtu oka.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów