Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Boudoir Eyes - Zestaw stonowanych i seksownych cieni - TOO FACED
 

TOO FACED

Boudoir Eyes
Zestaw stonowanych i seksownych cieni

  • wyłączność

Ten wyselekcjonowany zestaw cieni do powiek oferuje kolory godne buduaru, w tym pięć nowych odcieni stworzonych specjalnie do tej palety, a łącznie dziewięć stonowanych i seksownych kolorów. Cienie o ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Palette de 9 fards à paupières (11,4 g)
  • wyłączność
169,00zł
1 536,36zł / 100g
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Ten wyselekcjonowany zestaw cieni do powiek oferuje kolory godne buduaru, w tym pięć nowych odcieni stworzonych specjalnie do tej palety, a łącznie dziewięć stonowanych i seksownych kolorów.

Cienie o dużej koncentracji barw. Kupujesz to, co widzisz: bogate w pigment cienie ze wspaniałym wykończeniem. Jak w przypadku wszystkich palet Too Faced dołączyliśmy nasz przewodnik Glamour Guide, gdzie znajdziesz instrukcje stworzenia trzech makijaży Boudoir Eyes.

Nasz autorski przewodnik Glamour Guide oferuje instrukcje opisujące krok po kroku tworzenie makijażu oczu Boudoir Beauty w zaledwie kilka minut.

Zobacz opinie klientów