Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Highlighter Palette - Winter Solstice Paleta rozświetlaczy - HUDA BEAUTY
 

HUDA BEAUTY

Highlighter Palette
Winter Solstice Paleta rozświetlaczy

  • wyłączność

Paleta dwuchromatycznych rozświetlaczy, która zaprowadzi Cię do serca najdłuższej i najbardziej magicznej nocy tej pory roku, nocy zimowego przesilenia. Kremowy rozświetlacz wtapia się w skórę ...

Dowiedz się więcej
Zawartość palety:

Paleta zawiera Frosted Kiss, kremowy opalizujący rozświetlacz o różowych refleksach; Artic Glow, pudrowy rozświetlacz o błękitnych zmrożonych akcentach; Northern Lights, pudrowy rozświetlacz o podwójnych złocistych i brązowych refleksach i Winter Rose pudrowy rozświetlacz w kolorze głębokiego różu.

TO DO
Winter Solstice
  • wyłączność
229,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Paleta dwuchromatycznych rozświetlaczy, która zaprowadzi Cię do serca najdłuższej i najbardziej magicznej nocy tej pory roku, nocy zimowego przesilenia.

Kremowy rozświetlacz wtapia się w skórę pokrywając ją opalizującym blaskiem, a aksamitne i świetliste pudrowe formuły, opracowane specjalnie przez Huda, mogą być stosowane solo lub w połączeniu dla modulowanego holograficznego efektu.
Unikalna kompozycja perłowych drobinek odbijających światło, łatwa w rozcieraniu, nie pozostawia kredowego efektu, ale błyszczące refleksy, które pięknie wyglądają w świetle.


- Obudź drzemiącą w Tobie Królową Śniegu. Aplikuj rozświetlacze na szczyt kości policzkowych, aby pokryć je delikatnym zimowym blaskiem, na powieki, aby pokryć kolor szronem i na ramiona, aby uzyskać efekt zmrożonego połysku.
- Aplikuj Frosted Kiss jako bazę, aby wygładzić teksturę skóry i podkreślić perłowe refleksy. Nałóż na wierzch odcienie Artic Glow, Northern Lights i Winter Rose, solo lub w połączeniu, aby wyrzeźbić i podkreślić blask skóry.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów