Diorshow In and Out Eyeliner Waterproof - Eyeliner edycja limitowana - DIOR
 
0,78 g/001 - Blue/Black

DIOR

Diorshow In and Out Eyeliner Waterproof
Eyeliner edycja limitowana

Dior stworzył swój pierwszy, dwustronny eyeliner i khôl waterproof. Jest on niezbędnym sprzymierzeńcem do długotrwałego i intensywnego wyglądu oka. Bezbłędnie podkreślone oczy w jednym, łatwym, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
0,78 g/001 - Blue/Black
159,00zł
Zapas wyczerpany
TO DO
0,78 g/002 - Bronze/Brown
159,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Dior stworzył swój pierwszy, dwustronny eyeliner i khôl waterproof. Jest on niezbędnym sprzymierzeńcem do długotrwałego i intensywnego wyglądu oka. Bezbłędnie podkreślone oczy w jednym, łatwym, kontrolowanym skoku. Wystarczy prosty i precyzyjny ruch, aby podkreślić perfekcję.
Dior tworzy swój pierwszy podwójny wkład i wodoodporny ołówek kohl. Wystarczy prosty i precyzyjny ruch, aby perfekcyjnie podkreślić oko.

Końcówka aplikatora idealnie przylega do linii rzęs, wydobywając i podkreślając kolor oczu. Końcówka kohl przesuwa się delikatnie po linii wodnej oka, aby podkreślić oko. Dwa proste pociągnięcia by wydobyć niesamowitą głębie z oczu. 

Divershow In & Out Eyeliner składa się z miękkiej i kremowej końcówki kohl, wzbogaconą o ultra napigmentowaną perłową formułę, która z łatwością rozprowadza się po linii wodnej oka.
Formuła tego podwójnego eyelinera zapewnia odważne kolory, długą wytrzymałość i doskonałą wodoodporność.

1. Zacznij kreślić linię od zewnętrznego kącika oka i zakończ na wewnętrznym kąciku oka.
2. Następnie otwórz oko i wyciągnij linię delikatnie w kierunku skroni.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów